Lietuvos mokyklų žaidynėse

„Aušros“ progimnazijos sporto salėje vyko rajono BLM mokinių, gimusių 2004m. ir jaunesnių, žaidynių  stalo teniso varžybos. Tarp berniukų žaidė penkios mūsų rajono komandos: „Šaltinio“, Jovarų, Martyno Mažvydo, Skaudvilės ir „Aušros“. Komandos žaidė „rato“ sistema. Kiekvienai komandai teko sužaisti tarpusavyje. Visus susitikimus laimėjo mūsų Martyno Mažvydo progimnazijos komanda, kuri ir tapo rajono nugalėtojais. Jos sudėtyje žaidė Titas Žynakis, Pijus Bambalas, Neimantas Viliušis ir Kasparas Morkūnas. Antrąją vietą iškovojo „Aušros“ progimnazija, trečiąją Skaudvilės gimnazija, ketvirti liko „Šaltinio“ ir penkti Jovarų mokykla.

Mokyklų komandų žaidėjai iškovoję prizines vietas apdovanoti diplomu ir medaliais.

Vasario 13 dieną Martyno Mažvydo progimnazijos komanda atstovaus Tauragės rajoną, Lietuvos mokyklų žaidynių stalo teniso  zoninėse varžybose Kelmėje.