Padėka Martyno Mažvydo mokyklos mokiniams ir jų  mokytojoms!

 
Šventiniai metai baigiasi, o mes labai džiaugiamės juos užbaigdami su įgyvendintu tikslu – aplankytomis 100-u mokyklų, o tiksliau – įkvepiančių ir augančių bendruomenių, kuriose mūsų laukė 20 000 rytojaus technologijų kūrėjų! Skaičiai svarbūs, bet svarbiausi mums lieka daugelyje mokyklų išgirsti vaikų žodžiai “Pasirodo, ir aš galiu kurti technologijas”.
 Padeka Maciene

AČIŪ jums, kad padėjote mums tai įgyvendinti – suorganizavote, sustygavote ir, jeigu iškildavo techninių kliūčių – kantriai ir supratingai padėjote jas išspręsti. Jautėmės be galo svetingai sutikti ir iš kiekvienos mokyklos išsivežėme įkvėpimo ateities idėjoms.

Šimtmečio programavimo valandos per metus pasiekti skaičiai – čia. Kviečiame jais pasidalinti savo profiliuose ir kituose kanaluose – Jūs buvote labai svarbi to dalis!

Šimtmečio programavimo valandos uždaviniai ir toliau bus prieinami visiems – naudokite juos pamokose, šeimose ar savo laisvalaikiu. Švęskime Lietuvą kūrusius sveikus nupušėlius VISADA, ne tik progomis :) Lai technologinė kūryba būna tai, kas mus nuolat vienija, drąsina ir tobulina. 

Dar kartą sakome AČIŪ jums ir iki kitų pasimatymų!

Rytojaus kūrėjai auga su bit&Byte

www.bitbyte.lt

P.S. 2019-aisiais startuoja bit&Byte kūrybinių technologijų mentorystės programa pradinių klasių mokytojams „Technologijų vedliai“. Pasidalinkite naujienomis!