Mieli Martyno Mažvydo progimnazijos bendruomenės nariai,

Norime, kad mokykla vaikams būtų kuo mielesnė ir drąsiai vadinama antraisiais namais. Tam reikia ir geresnių sąlygų, todėl progimnazijoje norime įrengti mokinių poilsio zonas (pradinių ir progimnazijos klasių mokiniams). Jose vaikai galėtų pabendrauti, atsipūsti nuo mokslų, patogiai įsitaisę knygą paskaityti ar stalo žaidimą su draugais pažaisti. Mokiniai šias erdves jau suprojektavo. Belieka jų norus įgyvendinti.

Tad kviečiame bendruomenę susitelkti ir progimnazijai skirti 1,2 proc. nuo savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (toliau – GMP).

Kaip galite skirti 1,2 proc. GPM?

1,2 proc. GPM paramą galite skirti nuo 2020 m. sausio 1 d. iki 2020 m. liepos 1 d.

Paramos skyrimo būdai:

  • Užpildyti popierinį prašymą ir išsiųsti jį paštu adresu Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos Finansų ministerijos, Deklaracijų tvarkymo skyrius, Neravų g. 8, Druskininkai, LT – 66257 arba įteikti tiesiogiai mokesčių administratoriui. Prašymo formą galite parsisiųsti iš ČIA.
  • Užpildyti prašymą elektroniniu būdu per VMI elektroninio deklaravimo sistemą (EDS). (Pavadinimas: M. Mažvydo progimnazija; paramos gavėjo kodas: 190467129);
  • Formos pavyzdys, spauskite ČIA.